روش های ست کردن ساعت و دستبند

روش های ست کردن ساعت و دستبند

ساعت های امروزی به طور عمده دو وظیفه را ایفا می نمایند، از طرفی به چشم وسیله ای برای نمایان کردن زمان و از طرف دیگر به چشم یکی از وسایل زینتی مطابق با سلیقهِ روز به حساب می آید. جوانب عملکردی ساعت ها قبل از این زیادتر مورد نظر قرار می گرفت ولی اکنون ساعت ها یکی از قسمت های جدانشدنی عالم مد محسوب می شوند که قادرند ظاهر کلی تان را متناسب با طراحی و مدل خود تغییر بدهند. این موضوع وقتی اهمیت بیشتری پیدا می کند که بفهمید خیلی از اشخاص، ملبسه شان را هم با ساعت های شان یک رنگ و یک شکل و اصطلاحاً ست می نمایند! در ادامه با باقری شاپ همراه باشید تا شما را با مهم ترین روش های ست کردن ساعت و دستبند آشنا سازیم.

با دقت به این نکته، از موضوعاتی که قادراست فکر بعضی از اشخاص مشتاق به استفاده از دستبند را به خود اختصاص دهد نحوه به کاربردن دستبند کنار ساعت و یا اصطلاحاً ست نمودن دستبند و ساعت می باشد. لازم می باشد که به یاد داشته باشید به این موضوع علاوه بر بانوان، آقایان نیز اهمیت فراوانی می دهند؛ زیرا هردو دسته ا ساعت  را اضافه بر هدف اصلی و نخستینش، به چشم یک وسیله فشن هم می بینند. به هر شکل، این موضوع که ساعت  را باید به چه صورت با اشیای زینتی متنوع موردپشند به کاربرد، همیشه نکته ای مهم بوده و هست. ما این پرسش را از این منظر مورد توجه قرار دادیم که ساعت های مدل مچی به چه شکل قادرند با وسیله زینتی پراستفاده دست ها، که منظور «دستبند» می باشد، ست گردند؟

دستبند مخصوص آقایان

دستبندها در اشکال، طرح ها و سایزهای متنوعی ساخته می گردند. به خاطر این موضوع این وسیله تزئینی به همان مقدار که به وسیله بانوان بهکارمی رود، در بین مردان هم رایج می باشد. دستبندها در کلیت ظاهر اشخاص تفاوت و زیبایی ویژه ای هدیه می کنند و نیز در ارتباط با دیگر موارد مهم در مد (مثل ساعتِ مدل مچی) هم همیشه به کارمی روند. به نظر شما ساعت ها همراه دستبندها دارای اهمیت می باشند؟ قادریم بیان کنیم که این مسئله به شما وابسته می باشد. زمانی که وقت بررسی ساعت ها فرا می رسد بعضی تصمیم می گیرند، غیر از ساعت وسیله دیگری را استفاده نکنند؛ اشیای زینتی آویزان بغل ساعت قادر است مانع خودنمایی و درخشش ساعت گردد؛ بعضی دیگر ولی به منظور کامل شدن و مشخص بودن زیبایی و ظاهر ساعت به کارگیری دستبند را حتی لازم و حتمی محسوب می کنند. هردو نوع طرز فکر به شکلی درست می باشد؛ زیرا تمام و کمال هر موضوعی در پایان وابسته به علایق فردی و تیپ خریدار و مصرف کننده می باشد.

به دست کردن دستبند بانوان

روش های ست کردن ساعت و دستبند

برای بانوان، دستبندهایی با زرق و برق زیاد به منظور تقابل با قشنگی ساعت ها نیز موجود می باشد. این مسئله هماهنگ نمودن دستبند و ساعت را برای شان مقداری دشوار می نماید. تنوع فلزات، گوهرها و دیگر سنگ های ارزشمند دستبندهای بانوان را مختلف نموده است و همچنین به همین شکل پیداکردن انتخابی به منظور درکنارشان بودن هم دشوارتر. بیشتر دستبندهایی که به منظور استفاده بانوان طراحی می گردند به این دلیل است که مقداری به صورت تک دیده شوند  و مورد ساخت و طراحی قرار می گیرند و جای دیگری را به منظور کامل شدن ظاهر به وسیله دیگر اشیای زینتی به جا نمی گذارند.

علاوه بر این ها قشنگی ویژه دستبندهای مخصوص بانوان به این معنی نیست که امکان هماهنگ نمودن آنها با ساعت های متنوع وجود ندارد. ممکن است داستان مقداری دشوارتر شود، ولی ممکن می باشد و زمانی که صحیح هم از دستگاه بیرون آورده می شود نتیجه های شگفت انگیزی را به ارمغان می آورد. دستبندی مثال زدنی که همراه یک ساعت فوق العاده اصطلاحاً با هم ست شدند قادر است به طرز وحشتناکی تیپ و شخصیت تان را بیشتر کند و باعث جذابیت هرچه تمام تر شما شود.

اصل مهم

در موضوع هماهنگ نمودن ساعت با دستبند اصلی مهم را باید در نظر گرفت که می شود زمان ست نمودن هر ساعت با دستبندی آن را مد نظر قرار داد: چون ساعت و دستبند اکثراً بر یک دست قرار می گیرند، اهمیت دارد که از پیش یکدستی و تشابه شان را مدنظر قرار بدهیم تا دستبند، علاوه بر ساعت، تمام ملبسه شمارا کامل نماید؛ ولی در وهله دیگر همیشه باید ساعت زیادتر از دستبند نمایان باشد و به نظر برسد (یا روشن تر باشد)؛ این همان اصل مهم و کلی می باشد.

یک ساعت و تک دستبند روشن

ساعت چون کارآمدترین و بااهمیت ترین شی دور دستتان می باشد، باید فقط شی زینتی متفاوت با آن هم وجود داشته باشد که شگفتی ساز و روشن به چشم آید. این موضوع به این معنی نمی باشد که دستبندها در ظاهر و تیپتان مهم نیستند؛ در حقیقت دستبندها به منظور کامل نمودن و تاثیر بیشتر کلیت استایل تان (که دارای ساعت هم می باشد) استفاده می شوند.

خطای مرسوم در موضوع هماهنگ نمودن دستبند و ساعت به دست کردن باهم دستبندی بسیار زیبا با ساعتی می باشد که همان اندازه مجذوب کننده می باشد. این گزینش تعیین این موضوع که نور چراغ باید بر دستبند بیفتد یا ساعت را با مقداری سختی روبرو می نماید – که ممکن است ظاهراً موضوع خیلی مهمی به نظر نرسد ولی به طور وحشتناکی ارزش قشنگی ساعت (و همچنین تیپ شما) را کم می کند.

یک ساعت و تعدادی دستبند نامعلوم تر

واضح می باشد که این اصلی مبتنی بر این که با هرساعت فقط باید دستبندی به دست کرد موجود نیست. در حقیقت قادرید همراه ساعت تان تعدادی دستبند باهم را به کار گیرید. فقط اطمینان پیدا کنید که دستبندها توانایی نمای ساعت را کاهش نمی دهند و به طور مناسبی از عهده مسئولیت اولیه شان که دادن لحن و بهتر کردن ظاهر شما می باشد برمی آیند.

یک مثال مناسب، به دست کردن ساعتی با مدل صفحه گرد بزرگ همراه چندین دستبند مدل ریسمانی می باشد. واضح می باشد که چنین ساعت هایی به دلیل درشتی صفحه و نمای سفت شان بر روی دست به طور مناسبی نمایان می گردند. به این صورت دستبندهای مدل ریسمانی که خیلی نیز نمایان نمی گردند به منظور مکان متمرکز مهم تر (ساعت) چارچوب قشنگی را ایجاد می کنند. این دکور به استایل تان اصالت و سبک اهدا می کند.

دستبندهای دارای مهره یا فلزی به منظور استایل رسمی

یک لحظه فکر کنید که دارید به منظور دیداری کاری مهیا می شوید. ملبسه کلاسیکی را پوشیده اید. ساعت باکلاس و فلزی تان را به دست کرده اید. گام بعدی انتخاب و سپس به دست کردن دستبند دارای مهره تان می باشد. کمی جالب شد؛ هنگامی که به جلسه ای، دیداری یا یک مناسبت عمومی دعوت گشته اید متفاوت و خاص نمایان شدن تان مهم می باشد. تیپ نمای عمومی تان توسط ساعتی از جنس فلز مناسب می باشد؛ ولی به منظورکامل نمودن آن نیاز به دانه های کلاسیک نوع مروارید می باشد و این پیشنهاد ما می باشد. این مجموعه را همراه دستبندهای جنس فلز نیز قادرید استفاده کنید.

دستبند جنس طلایی

در موضوع پایانی باید مقداری زرنگ تر عمل کنید تا فلزات زینتی شما هم دیگر را تکمیل نمایند و سبب از بین رفتن آن تفاوت اصولی که ساعت برای تان مهیا می نماید نگردند.

دستبند با هزینه مناسب

اوقات بسیاری اتفاق می افتد که به دستبندی بسیار جذاب و خیره کننده احتیاج می یابیم. تنها این موضوع را مدنظر قرار بدهید که بیش از اندازه شلوغ گشتن دست ها سبب می گردد که تیپ اصلی از زیبایی دور شود و نهایتاً اثربخشی کلیت ست را از بین می برد. غالباً ملبسه های روزانه و ورزشی با دستبندهای نوع بدلی به سادگی ست می گردند و فقط بایستی درپی ساعت خوب برای آنها باشیم که مقدار بزرگی یا جزئیاتش زیاد باشد که همه نظرها را به خودش جلب کند.

به دستبندی نامعین تر از دانه های شیشه ای بیاندیشید که با ملبسه شما ست گردیده است. همراه آن به دست کردن یک ساعت که دارای صفحه ای بزرگ می باشد و بندهایش رنگی می باشد ظاهر بسیار عالی را خلق می کند؛ این نکته را درنظر بگیرید که همین دستبندها را قادرید به صورت جدا هم با لباس بپوشید. فقط به یاد داشته باشید که ساعت باید روشن و زیباترین شی زینتی دستان شما باشد. امیدواریم این مقاله توانسته باشد به شما در روش های ست کردن ساعت و دستبند کمک کرده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

متن سربرگ خود را وارد کنید